Samochód to skarbonka bez dna. Przez cały czas kupuje się coś do samochody, są jakieś naprawy. Nie posiada lekko, jak się posiada taki sprzęt to trzeba mieć jeszcze pieniądze na to, by go utrzymać. To już co niektórym powoduje jakiś kłopot i wiele razy jest tak, że chłopcy i dziewczęta nie stać jest na to, by auto utrzymać. W samochodzie przenigdy nie trzeba zapominać o komplecie opon letnich i zimowych. Opony zmienia się na sezon letni i na sezon zimowy. Zimą jeżdżenie bez opon zimowych jest skrajnie nie odpowiedzialne i nie można się pokusić o taką oszczędność. Jeżeli ktoś będzie chciał tutaj zaoszczędzić to nie jest to dobry sposób. Komplet dobrych opon zarówno zimowych jak również letnich powinien być.