Zbliża się lato, a tym samym, niestety, niemniej jednak także ten nielubiany przeze mnie sezon na komary. Przecież przez nie nie mamy powszechnego życia, bo w końcu non stop powinniśmy się zasłaniać, albo z drugiej strony jesteśmy narażeni na ukąszenia. Z drugiej strony sami wiemy najlepiej, że w nocy kilkukrotnie komary nie dają nam spać i wtedy, co, jak co, ale zwyczajnie i noc potrafią nam one zepsuć. Kiedyś nie było wyjścia z takich sytuacji, powinno się było się należycie ubierać, należy było się zasłaniać i tyle tak w rzeczywistości. Powinniśmy jednakże wiedzieć, że wszak w teraźniejszych czasach wyjście znajdziemy zawsze.