Śmieci są bardzo dużym kłopotem. Z śmieciami wielu ludzi ma kłopot, ponieważ nie pragną płacić za wywóz. Prawo się zmieniło i w tej chwili każdy musi. Powinno się jeszcze śmieci segregować. Wielu ludzi nie trzyma się jednakże tego i nie zamierza ichniejszym segregować. Uważają, że nie jest to potrzebne. Jest to na pewno bardzo duży błąd, ponieważ segregacja dla nas wszystkich jest bardzo ważna. My jesteśmy częścią tego środowiska i musisz żyć z nim zgodny. Niedobrze w jaki sposób środowisko jest zaniedbywane czy w jaki sposób jest mocno zaśmiecane. Tak w rzeczywistości to bardzo niedużo wymaganie do tego, żeby było poprawnie.