Młodzież przeważnie narzeka, że rodzice nie dają im wystarczająco wysokiego kieszonkowego, że nie stać ich na kino jakieś markowe buty czy wyjście na imprezę.
Większe kieszonkowe, większe zarobki w pracy, mniejsze opłaty, podatki i w ogólności ceny w sklepach. To niewątpliwie byłaby sytuacja idealna dla wielu z nas, zwłaszcza teraz mianujących się i będących polakami.
W teraźniejszych czasach technologia stoi na najwyższym poziomie. Można powiedzieć, że gdyby nasi dziadkowie czy pradziadkowie nagle mieli żyć w naszych czasach to nie byliby w stanie ogarnąć tego co się dzieje. Przede wszystkim nastąpiła w praktyce całkowita komputeryzacja. Prawie że w każdej rodzinie jest już choćby jeden komputer, a w większości wypadków jest ich więcej. W dodatku znacząca większość z nas ma dostęp do internetu i regularnie z niego korzysta. Zmieniły się także firmy. Dzisiaj już nie wyobrażają sobie swojej pracy bez komputera – jest on podstawowym narzędziem i bardzo dużym ułatwieniem.
Nie ma chyba nic gorszego w jaki sposób permanentny brak kasy. Cierpi na niego wyjątkowo młodzież, która nie za bardzo może poradzić sobie ze non stop za niskim kieszonkowym jakie otrzymuje od rodziców. Wszak to nie wystarcza wręcz a drobne wydatki, nie mówiąc już o jakiś markowych rzeczach.